MUTLULUK POLİTİKASI

1. MUTLULUK ESASI

Bizler, markamızı siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ile büyütebileceğimizi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden tüm alışveriş sürecini sizlerin mutluluğuyla sonuçlandırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kendimizi ve ürünlerimizi bu amacı esas alarak hazırlıyoruz.

2. İLETİŞİM OLMAZSA OLMAZ

Sizleri mağazamızda ağırlamayı ve sizlerle tanışmayı ne kadar da çok istiyoruz. İletişim bilgilerimizi kontrol edin ve size yakın bir yerde isek, lütfen ziyaretimize gelin. Ekibimizle tanışın; bir yandan da siparişlerinizi hazırlayalım.

 Uzaktan alışverişin zorluklarını göz ardı edemeyiz. Bu nedenle sipariş, üretim, teslimat ve uygulama olmak üzere tüm süreci sizlerle birlikte yönetmek ve yine tüm süreç içerisinde sizlerle iletişim halinde olmak bizim için çok önemli.

3. KALİTELİ ÜRÜN, MUTLU MÜŞTERİ

Bizler dünyaca tanınmış markaların duvar kağıtlarını sattığımız gibi; kendi tasarımlarımızla, kendi ürettiğimiz poster duvar kağıtlarının da satışını gerçekleştiriyoruz.

Hazır duvar kağıtlarında, fabrikalardan çıkan ürünler belirli denetimlerden ve testlerden geçerek ambalajlanır. Bizim bu ambalajları açarak; ürünleri test etme şansımız olmadığından, fabrikalardan gelen ürünleri doğrudan sizlere gönderiyoruz. Satışını gerçekleştirdiğimiz hiçbir ürün 2.kalite, seri sonu veya spot ürün değildir. Problem anında ise; bizim ise sizlere destek olabileceğimiz husus, problem anında yanınızda olmak ve hızlı geri dönüşlerde bulunarak mutluluğunuzu sağlamaktır. Bunun için bazı durumlarda iade, bazı durumlarda ise değişim gerçekleştirmekten çekinmiyoruz.

Poster duvar kağıtlarında; kaliteli hammaddeleri kullanarak, kaliteli ürün standardını, sürekli kılmayı başarıyoruz. Dijital baskı yapılabilir duvar kağıtlarımız daima aynı standartlardadır. Baskı makinelerimiz son teknolojiye sahip; dünyaca tanınmış markalara sahiptirler. Ekibimizdeki her birey, kendi konusunda uzman yeterliliğine sahiptir. Tüm ürünler paketleme öncesi dikkatlice kontrol edilir. Ürünlerimizin sizleri mutlu edebilmesi için; mutlu ve huzurlu bir ekibin çalışması gerektiğini de çok iyi biliyoruz.

4. PAKETLEMENİN ÖNEMİ

Evet ürünleri çok büyük titizlikle hazırlıyoruz ama biz taşımıyoruz ki. Bu nedenle kargoda oluşabilecek problemleri minimize etmek de bizim görevimiz. Ürünlerimizin paketlemesi özel malzemeler kullanarak, özenle yapılmaktadır. Aynı zamanda bizimle tanışacağınız anın; ürününüz kapıya geldiği zaman olacağını da iyi biliyoruz. Sizinle tanışacağımız ana da şık bir şekilde hazırlanıyor, ürün ambalajını; markamıza ve sizlere yakışır güzellikte hazırlıyoruz.

5. KALİTELİ ÜRÜN, İYİ İŞÇİLİKLE KENDİNİ GÖSTERİR

Binbir titizlikle hazırladığımız ürünlerinizin, duvardaki duruşu ancak iyi bir işçilikle mükemmel olabilir.

Denemekten korkmayın! Biz ürünlerimizi müşterilerimizin uygulayabilmesi için gerekli her şeyi düşündük. Biraz el beceriniz ve sabrınız varsa, uygularken aile bireylerinizi de işin içine dahil edin ve birlikte başarın. Uygulama süresince takıldığınız her an bize ulaşabilmeniz için, hazır bekliyor olacağız.

Ben yapamam diyenler; daha önceki işleri için, müşterilerimizden olumlu referans aldığımız duvar kağıdı ustalarından yönlendirebiliriz. Usta hizmeti almak veya bilgi almak için bize yazabilir veya arayabilirsiniz.

Mobilyalarınızı da yerleştirdikten sonra, bir kahve hazırlayın ve duvarınızın karşısına oturun. Bir duvar kağıdının ne kadar çok şey değiştirebildiğini incelerken keyif yapmanızı diliyoruz.

6. SİZİ TERKAR ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ

Evet bu bir davet, mevcut müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmek isteriz. Siparişinizi aldık, ürettik, paketledik, gönderdik ve uyguladınız. Mutlu olmanız için gereken her şeyi yaptığımızı düşünüyoruz. Bu durumda; niye bizi unutasınız ki…

7. TÜM OLASILIKLARA HAZIRIZ

Özendik, ürettik, gönderdik ama oldu ya problem çıktı. Endişelenmeyin, durumunuzu anlayabilmemiz için bizlere bir iki fotoğraf gönderin ve sizin için ne yapabiliriz; birlikte karar verelim.

Sepetim

Kapat

Sign in

Kapat

Sidebar Scroll To Top
Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.